Податкове та митне право

Оподаткування сьогодні є невід'ємною частиною діяльності будь-якого підприємства. В Україні саме від уміння відстоювати свої права та інтереси в цій сфері багато в чому залежить рентабельність і прибуток компанії. Тому ефективне податкове планування є однією з найбільш нагальних потреб сучасного бізнесу.

Після прийняття нового Податкового та нового Митного кодексів України був змінений ряд правил оподаткування юридичних/фізичних осіб та митних процедур, у зв'язку з чим виникають сумніви в правильності і порядку застосування нових норм. Можливо, Ви вже зіштовхувалися з досить суперечливими діями представників податкової служби або митних органів, незрозумілими вимогами, які пред'являються, двоякими трактуваннями деяких законів. В такій ситуації дуже важливо вчасно і аргументовано реагувати на дії таких служб.

Компанія «КМС консалтинг» має значний досвід надання юридичних послуг в сфері оподаткування та митних процедур, оскільки впродовж багатьох років веде справи низки великих підприємств України, в тому числі в частині податкового та митного регулювання їх діяльності.

У сфері податкового та митного права наша компанія може запропонувати наступні види послуг юридичним та фізичним особам:

  • консультації з питань податкового законодавства, ефективного податкового планування діяльності фізичних та юридичних осіб, у тому числі нерезидентів, з урахуванням особливостей, форм і структури ведення бізнесу;
  • розробка найбільш оптимальної, з точки зору оподаткування, схеми ведення бізнесу;
  • надання практичної допомоги при проведенні податкових перевірок;
  • проведення правової експертизи актів перевірок податкових органів;
  • представництво інтересів клієнта у взаємовідносинах з контролюючими та правоохоронними органами;
  • представництво інтересів в разі оскарження рішень податкових і митних органів з питань, пов'язаних з їх компетенцією.

Докладніше дивитись в розділі "Цікаве з практики"

Звертатися за допомогою до податкового юристу потрібно не тільки тоді, коли вже виникли проблеми з податковими та правоохоронними органами, але також щоб уникнути подібних ситуацій.

Записатись на консультацію з питань митної або податкового права можна за телефонами (044) 278-12-29, (044) 279-13-37.

Використайте наші знання та досвід для отримання позитивного результату при вирішенні Ваших питань.