Контрактне право

Складання договору - найбільш важливий етап будь-яких домовленостей, і навіть незначна помилка згодом може дорогого коштувати. Неточне формулювання, двозначність, відсутність необхідної інформації зараз можуть здаватися неважливими дрібницями, але під час вирішення спірної ситуації стати пір'їнкою, яка переважить ваги правосуддя на бік Вашого опонента. Щоб цього не допустити, необхідні знання законодавчої бази та врахування безлічі нюансів.

Саме тому супроводження та оформлення договорів на сьогоднішній день є однією з найбільш популярних послуг, що надаються юридичними компаніями в Києві та інших містах України. Також актуальні питання врегулювання договірних правовідносин між фізичними та юридичними особами.

У сфері контрактного права компанія «КМС консалтинг» може забезпечити Вам:

  • консультування і підготовку всіх видів договорів;
  • юридичний супровід під час переговорів клієнта з партнерами та/або контрагентами з питань, пов'язаних з укладенням, зміною, виконанням або припиненням договорів;
  • здійснення юридичної експертизи проектів договорів, запропонованих клієнту його контрагентами;
  • підготовку юридичних довідок, висновків з питань договірної діяльності;
  • представництво інтересів клієнта у випадку виникнення спорів з контрагентами, органами державної влади та місцевого самоврядування з питань укладання, виконання, розірвання договорів і т. д.

Компанія «КМС консалтинг» на постійній основі співпрацює з приватним нотаріусом, тому багато питань наших клієнтів щодо оформлення договорів купівлі-продажу та оренди нерухомого майна, кредитних та інших договорів ми можемо вирішити швидше і простіше.

Дзвоніть за телефонами (044) 278-12-29, (044) 279-13-37.