Юридичний аутсорсинг

Одним з основних напрямків діяльності компанії «КМС консалтинг» є юридичний аутсорсинг, тобто комплексне правове обслуговування компанії, яке може включати широкий спектр юридичних послуг, у тому числі консультаційні, представницькі, правову експертизу документації, договірну роботу і т. д .

Якщо Ваше підприємство не має власної юридичної служби або власні юристи не можуть забезпечити вирішення всіх питань, що виникають у процесі Вашої господарської діяльності, пропонуємо розглянути варіант юридичного супроводу діяльності Вашого підприємства шляхом абонентського обслуговування фахівцями компанії «КМС консалтинг».

Абонентське обслуговування бізнесу за бажанням клієнта може включати:

  • Постійну присутність фахівця компанії «КМС консалтинг» на підприємстві з метою оперативного вирішення всіх юридичних питань, що виникають у процесі господарської діяльності (здійснення правової експертизи документації підприємства, консультації з питань застосування законодавства, складання проектів документів (листів, заяв, скарг, договорів та ін), ведення претензійно-позовної, договірної роботи і т. п.).
  • Надання практичної допомоги з усіх питань (або тільки їх частини), що виникають у процесі господарської діяльності підприємств без забезпечення присутності спеціаліста бюро в приміщенні клієнта.

Послуга юридичного супроводу дозволяє отримати в своє розпорядження кваліфікованих фахівців у різних сферах права і довірити їм юридичну сторону діяльності, спокійно займаючись питаннями стратегічного розвитку компанії.

Не варто очікувати ситуацію, коли допомога юриста буде вкрай необхідна. Краще завчасно подбати про те, щоб така ситуація ніколи не виникла.

Отримати детальну консультацію щодо умов співпраці можна за телефонами (044) 278-12-29, (044) 279-13-37.


Телефонуйте, ми обов'язково знайдемо умови для найбільш взаємовигідного співробітництва.