Цивільне, сімейне та спадкове право

Юристи, спеціалізацією яких є цивільне, сімейне або спадкове право, повинні не просто володіти знаннями нормативно-правової бази, але також вміти працювати тонко й акуратно. Спори з питань оформлення спадщини, шлюборозлучні процеси вимагають особливого ставлення, оскільки в моральному і психологічному плані є досить складними процедурами.

Фахівці компанії «КМС консалтинг» консультують та здійснюють представництво інтересів своїх клієнтів з різних питань спадкування, а також цивільного, сімейного, житлового законодавства. Ми розуміємо, що для Вас ця ситуація складна і неприємна, тому робимо все, щоб вирішити питання найбільш делікатно і швидко.

У компанії «КМС консалтинг» Ви завжди можете отримати кваліфіковану допомогу з наступних питань:

  • вирішення сімейних конфліктів, укладення шлюбного контракту, розірвання шлюбу, стягнення аліментів тощо;
  • консультації щодо спадкування за законом, за заповітом, оформлення спадщини, вирішення спадкових спорів;
  • вирішення питань житлового законодавства, зокрема: супровід спорів про визнання права власності на житлове приміщення, про усунення перешкод у користуванні житлом, про встановлення порядку користування житлом, визнання правовстановлюючих документів на нерухоме майно недійсними, відновлення правовстановлюючих документів тощо.

Докладніше дивитись в розділі "Цікаве з практики"

Кваліфікована підтримка та допомога юриста дозволять знайти найкоротший шлях вирішення питань, оформити документи правильно, уникнути негативних емоцій і ситуацій, в які часом бувають втягнуті діти, спокійно і впевнено довести свої права і відстояти інтереси.

Телефонуйте за номерами (044) 278-12-29, (044) 279-13-37, ми допоможемо Вам коректно вийти з будь-якої скрутної ситуації.