Адміністративне право

Можливо Вам довелось зіткнутися з неправомірною поведінкою представників органів державної влади або місцевого самоврядування, а можливо, необхідно оскаржити рішення суб'єкта владних повноважень в суді. У такому випадку Вам знадобиться допомога кваліфікованих юристів, які допоможуть відстояти Вашу позицію в адміністративних справах.

В останні роки в Україні набувають все більшої актуальності питання взаємовідносин між органами державної влади, їх посадовими особами та громадянами або юридичними особами. З набранням чинності Кодексу адміністративного судочинства України адміністративні (публічно-правові) відносини чітко виділилися серед інших суспільних відносин.

У зв'язку зі складністю питань, що виникають у сфері адміністративного права, важливо враховувати, що Ваш юрист повинен не просто знати основи, а й завжди бути в курсі останніх змін в законодавстві, мати значний досвід роботи з адміністративними спорами, зсередини знати специфіку даної сфери, щоб Ви отримали оперативний і прогнозований результат.

У сфері публічно-правових відносин фахівці компанії «КМС консалтинг» можуть запропонувати Вам:

  • консультації з різних питань адміністративного права - порушення митних правил, неправомірних дій посадових осіб органів місцевої влади, податкової служби і т. д.;
  • допомога в досудовому врегулюванні спору;
  • представництво інтересів клієнта в органах державної влади з питань, що належать до їх компетенції;
  • представництво інтересів клієнта в адміністративних судах при вирішенні спорів з органами державної влади та місцевого самоврядування, їх посадовими і службовими особами;
  • правову підтримку при проведенні перевірок контролюючими органами.

Багаторічний досвід роботи в судах адміністративної юрисдикції є основною перевагою співпраці з фахівцями компанії «КМС консалтинг».

Докладніше дивитись в розділі "Цікаве з практики"

Ви також можете записатися на консультацію з питань адміністративного права, в рамках якої дізнаєтеся, як можна вийти із ситуації, що склалася.

Телефони для запису на консультацію  (044) 278-12-29, (044) 279-13-37