Новини компанії

21 квітня 2016

Ескпертною радою програми Європейської Бізнес Асамблеї (EBA) "The Prime Business Destinations" було відзначено інвестиційний потенціал, якість продукції та послуг  Юридичного бюро "Мостовенко та партнери", та номіновано на отримання відзнаки - сертифікату інвестиційної та інноваційної привабливості "Flag of Europe" та знаку якості і ліцензії "Prіme Quality Standard".


27 січня 2016

Директора ТОВ "Юридичне бюро "Мостовенко та партнери" Сергія Мостовенка було нагороджено Почесною відзнакою НААУ.


10 грудня 2015

ТОВ "Юридичне бюро "Мостовенко та партнери" успішно захистило інтерести свого клієнта у цивільній справі про зменшення обов'язкової частки у спадщині, а також у цивільній справі про визнання заповіту недійсним


03 березня 2015

Директора Юридичного бюро Мостовенка Сергія Вікторовича нагороджено подякою Національної асоціації адвокатів України


20 січня 2015

Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» успішно захистило інтереси ТОВ «Євроком Компонентс» у спорі про визнання протиправним рішення Київської митниці Міндоходів про коригування митної вартості та зобов'язання вчинити дії.


08 вересня 2014

В Укрдержреєстрі відбувся круглий стіл з актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, в якому прийняв участь провідний  юрист Юридичного бюро Роман Кривуля


19 грудня 2013

Київська міська кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури відзначила подякою Старшого партнера бюро Сергія Мостовенка


27 вересня 2013

Провідний юрист Юридичного бюро Роман Кривуля прийняв участь в обговоренні проблем реєстрації речових прав на нерухоме майно, що відбувалося в рамках круглого столу організованого Державною реєстраційною службою України.


24 січня 2013

Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» успішно захистило інтереси ТОВ «Євроком Компонентс» у спорі про скасування податкового Повідомлення-рішення, згідно з яким компанії було збільшено податкові зобов’язання зі сплати ПДВ на суму понад 3 млн. грн.


18 грудня 2012

Заступник директора Марина Єгорова та старший юрист юридичного бюро Роман Кривуля брали участь в обговоренні актуальних питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, що відбулося в рамках круглого столу організованого Державною реєстраційною службою України.


17 грудня 2012

Юридичне бюро "Мостовенко та партнери" відстоює інтереси ТОВ «Трудовий колектив «Індар» в боротьбі з рейдерськими атаками


30 листопада 2012

Одна з провідних на сьогодняшній день практик Юридичного бюро "Мостовенко та партнери", а саме справи про захист честі, гідності та ділової репутації, потрапила в обєктив телеканалу UBR


09 листопада 2012

Заступник директора Юридичного бюро Марина Єгорова, прийняла участь у семінарі на тему «Правове регулювання земельних відносин в Україні».


7 листопада 2012

Старший юрист Юридичного бюро "Мостовенко та партнери" Роман Кривуля, прийняв участь у презентації організованій Державною реєстраційною службою України, відносно нового порядку реєстрації речових прав на непрухоме майно, що почне діяти з 01 січня 2013 року.


28 вересня 2012

Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» прийняло участь у Х Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості – 2012».


3 серпня 2012

У тижневику "Дзеркало тижня" опубліковано статтю Старшого партнера бюро Сергія Мостовенка,  в якій викладений аналіз положень нового Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність"


30 березня 2012

Старший юрист бюро Роман Кривуля долучився до роботи авторського колективу упорядників науково-практичного посібника "Зразки документі у господарському процесі", який був виданий у березні 2012 року видавництвом "Центр учбової літератури"