Цікаве з практики

Справа про зменшення розміру обов'язкової частки у спадщині

Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» успішно захистило інтереси свого клієнта у цивільній справі про зменшення обов’язкової частки у спадщині та у справі про визнання заповіту недійсним.


Скасування податкового Повідомлення-рішення

Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» успішно захистило інтереси ТОВ «Євроком Компонентс» у спорі про скасування податкового Повідомлення-рішення, згідно з яким компанії було збільшено податкові зобов’язання зі сплати ПДВ на суму понад 3 млн. грн.


Юридичний супровід процесу створення НАХК «Укргаз»

Наша компанія була залучена до цікавої і копіткої роботи по створенню НАХК «Укргаз», яка проходила з ініціативи Державного комітету нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.


Протидія рейдерству

Юридичне бюро "Мостовенко та партнери" захищало інтереси свого постійного клієнта від рейдерських дій третіх осіб, під час реалізації проекту з будівництва заводу.


Спір про стягнення аліментів та прогалини законодавства

Представляючи інтереси нашого клієнта в судовому спорі про стягнення аліментів ми відмітили прогалини законодавства, які на нашу думку необхідно врегулювати.


Небезпечне будівництво

Нам вдалося відстояти інтереси жителів приватних будинків, в безпосередній близькості до яких планувалося зведення багатоповерхового офісного центру.


Орендні правовідносини

Юридичне бюро "Мостовенко та партнери" відстоювало інтереси свого клієнта у спорі з орендодавцем офісного приміщення, яке було повторно передане в оренду третій особі.


Оскарження рішення про позбавлення паспорту громадянина України

Юристи нашої компанії захищали права громадянина України, якого було незаконно позбавлено паспортних документів


Практика створення спільних підприємств

Старший партнер Сергій Мостовенко представляв нтереси декількох українських компаній при створенні спільних підприємств на території Філіппінської республіки.


Створення НАХК "Укрнафтогаз"

Старший партнер Сергій Мостовенко, в якості юридичного консультанта, супроводжував проект зі створення Національної акціонерної холдингової компанії «Укрнафтогаз».


Спір про скасування виробничого наказу

Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» представляло інтереси відомої державної установи у трудовому спорі з працівниками, які оскаржували наказ про встановлення режиму робочого часу відділу, в якому вони працювали.


Спір про визнання недійсним аукціону з продажу спеціального дозволу на користування надрами

Захищаючи інтереси одного з лідерів у галузі виробництва будівельних матеріалів, наші фахівці домоглися скасування судового рішення про визнання недійсним аукціону з продажу спеціального дозволу на користування надрами, переможцем якого став постійний клієнт бюро.


Спір з митним органом

Протягом 2011-2012 р. завдяки зусиллям наших фахівців постійний клієнт Юридичного бюро «Мостовенко та партнери» отримав два судових рішення на свою користь в адміністративних спорах з митним органом про повернення надмірно сплаченого мита та ПДВ.


Захист честі, гідності та ділової репутації

Старший партнер Юридичного бюро «Мостовенко та партнери», адвокат Сергій Мостовенко представляв інтереси позивача у цивільній справі про захист  честі, гідності та ділової репутації, спростування недостовірної інформації. У результаті розгляду даної справи було прийнято рішення про заборону Відповідачу у будь-який спосіб розповсюджувати недостовірну інформацію про Позивача.