Історія компанії

Компанія "КМС кконсалтинг" бере свій витік зі спільного українсько-німецького адвокатського бюро, основним напрямком діяльності якого було правове забезпечення великих інвестиційних проектів на території України. З 1990 р. компанія успішно реалізує проекти в енергетичній сфері, захисту  іноземних інвестицій, податковому  праву,  захищає клієнтів по  кримінальним справм, співпрацює з великим адвокатським об'єднанням.

В результаті багаторічної роботи С. В. Мостовенко прийняв рішення створити власну юридичну компанію, яка з 2007 р. відома як товариство з обмеженою відповідальністю «Юридичне бюро «Мостовенко та партнери». Основною відмінністю бюро є організація компанії майже сімейного типу, що включає в себе прихильність традиціям, згуртований колектив професіоналів, участь і уважність до справ клієнтів.

Довгий час  основними напрямками діяльності юридичної компанії «Мостовенко та партнери» є надання адвокатських послуг, а також професійна юридична допомога у сферах цивільного, господарського, податкового, земельного, адміністративного та інших галузей права. Великий досвід роботи в різних сферах дозволяє сьогодні надавати професійні юридичні консультації на найвищому рівні.

Протягом більш ніж 20 років принципи фахівців нашої юридичної компанії залишалися незмінними - висока якість надаваних послуг, порядність та конфіденційність. Результатом такого підходу до роботи стали почесні звання «Підприємство року» (2010 р.), «Лідер галузі» (2011, 2012 рр.). Але головним для нас завжди залишається довіра наших клієнтів.

В 2018 році  в команду нашої компаніїї влились висококваліфіковані  фахівці в газулі оподаткування, бухгалтерського та податкового обліку , що дало можливість роширити спектр  та ефективність надаваємих послуг для наших клієнітв, та стало підставою для зміни назви компаніїї на "КМС консалтинг".


 
Принципи  «КМС консалтинг»

Боротьба до переможного кінця
У роботі наших спеціалістів величезну роль відіграє не тільки знання нормативно-правової бази, а й принциповість, небажання зупинитися, коли здається, що все йде проти Вас. Саме здатність шукати нові аргументи і боротися до повної перемоги багато в чому визначає успіх справи.

Чесність
Ми залишаємося чесними з нашими клієнтами від початку знайомства до закінчення співпраці. Вже на перших консультаціях Ви детально дізнаєтеся, чим ми зможемо допомогти. При цьому Ви можете бути впевнені, що ми не будемо проводити оцінку будь-яких ваших дій, «згущувати фарби» або шукати шляхи отримання додаткового прибутку.
 
Пошук кращого виходу із ситуації
Робота на результат - основна ознака професіоналізму. Часто кращим виходом для клієнта є не юридична війна, а мирні переговори, які дозволять вирішити питання економніше, простіше і швидше.
 

Конфіденційність
Зрозуміло, вся інформація, надана клієнтом, є конфіденційною і ретельно оберігається.

Оперативність
Ми робимо все для того, щоб Ваше питання було вирішене в максимально стислі терміни, використовуючи для цього широку базу перевірених контактів, створену за 20 років роботи в сфері консалтингу.

 

Надійність, принциповість, відповідальність дозволяють нам пишатися результатами своєї роботи. А багаторічна довіра наших клієнтів - найкраща нагорода за труди і стимул для нової боротьби і нових досягнень.

Якщо Вам потрібна допомога, фахівці компанії «КМС консалтинг» раді запропонувати Вам свої послуги.

Зателефонуйте нам по телефону (044) 278-12-29, і отримаєте відповіді на всі Ваші запитання.