Історія компанії

Історія компанії "КМС консалтинг" бере свій витік зі спільного українсько-німецького адвокатського бюро, основним напрямком діяльності якого було правове забезпечення великих інвестиційних проектів на території України. З 1990 р. компанія успішно реалізує проекти в енергетичній сфері, сфері захисту  іноземних інвестицій, податкового права,  захищає клієнтів по  кримінальним справм, співпрацює з великим адвокатським об'єднанням.

За підсумками багаторічної роботи в адвокатському бюро С. В. Мостовенко прийняв рішення створити власну юридичну компанію, яка з 2007 р. і донедавна була відома як товариство з обмеженою відповідальністю «Юридичне бюро «Мостовенко та партнери». Основною відмінністю нашої компанії від інших юридичних фірм є організація компанії майже сімейного типу, що включає в себе прихильність традиціям, згуртований колектив професіоналів, уважність до справ клієнтів.

Довгий час основними напрямками діяльності компанії «КМС консалтинг» було надання адвокатських послуг, а також професійна юридична допомога у сферах цивільного, господарського, податкового, земельного, адміністративного та інших галузей права. Великий досвід роботи в різних сферах дозволяє нам і сьогодні надавати професійні юридичні консультації на найвищому рівні.

На даний час наша компанія знаходиться на етапі ребрендингу у зв’язку з розширенням сфер діяльності та збільшенням можливостей й ресурсів для надання нашим клієнтам не тільки юридичних послуг, але й консультаційних послуг з питань бухгалтерського обліку та аудиту, оподаткування та фінансової звітності.

Оскільки у 2018 році до нашої команди приєднались висококваліфіковані фахівці в галузі оподаткування, бухгалтерського та податкового обліку, це дало можливість розширити спектр  та ефективність надання консалтингових послуг нашим клієнтам. Саме тому назву компанії «Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» було змінено на «КМС консалтинг».

Змінюється час – змінюємось ми, щоб ставати кращими для наших клієнтів!

Протягом більш ніж 20 років принципи фахівців нашої компанії залишалися незмінними - висока якість надання послуг, порядність та конфіденційність. Результатом такого підходу до роботи стали почесні звання «Підприємство року» (2010 р.), «Лідер галузі» (2011, 2012 рр.). Але головним для нас завжди залишається довіра наших клієнтів.

Принципи  «КМС консалтинг»

Боротьба до переможного кінця
У роботі наших спеціалістів величезну роль відіграє не тільки знання нормативно-правової бази, а й принциповість, небажання зупинитися, коли здається, що все йде проти Вас. Саме здатність шукати нові аргументи і боротися до повної перемоги багато в чому визначає успіх справи.

Чесність
Ми залишаємося чесними з нашими клієнтами від початку знайомства до закінчення співпраці. Вже на перших консультаціях Ви детально дізнаєтеся, чим ми зможемо допомогти. При цьому Ви можете бути впевнені, що ми не будемо проводити оцінку будь-яких ваших дій, «згущувати фарби» або шукати шляхи отримання додаткового прибутку.
 
Пошук кращого виходу із ситуації
Робота на результат - основна ознака професіоналізму. Часто кращим виходом для клієнта є не юридична війна, а мирні переговори, які дозволять вирішити питання економніше, простіше і швидше.
 
Конфіденційність

Зрозуміло, вся інформація, надана клієнтом, є конфіденційною і ретельно оберігається.

Оперативність
Ми робимо все для того, щоб Ваше питання було вирішене в максимально стислі терміни, використовуючи для цього широку базу перевірених контактів, створену за 20 років роботи в сфері консалтингу.

Надійність, принциповість, відповідальність дозволяють нам пишатися результатами своєї роботи. А багаторічна довіра наших клієнтів - найкраща нагорода за труди і стимул для нової боротьби і нових досягнень.

Якщо Вам потрібна допомога, фахівці компанії «КМС консалтинг» раді запропонувати Вам свої послуги.

Зателефонуйте нам по телефону (044) 278-12-29, і отримаєте відповіді на всі Ваші запитання.