Про нас

Для зручності наших клієнтів, з метою комплексного та оперативного вирішення поставлених завдань ми співпрацюємо з наступними партнерами:

 

• Аудиторською компанією «Конкорд-Аудит»  www.concordaudit.com.ua

Створена в грудні 1993 року, дана компанія однією з перших почала працювати на ринку аудиторських послуг та має бездоганну репутацію серед клієнтів.

Багаторічна співпраця з АК «Конкорд-Аудит» допомагає нам у вирішенні комплексних завдань клієнтів, у тому числі щодо запровадження на підприємствах антикризових заходів за рахунок оптимізації оподаткування шляхом зміни облікової, інвестиційної, податкової політики, посилення систем внутрішнього контролю та оптимізації документообігу, зміни напрямку використання товарно-матеріальних цінностей.

 

• Приватним нотаріусом Смірнової Тетяною Юріївною - членом Української нотаріальної палати.

(м. Київ, вул. Борисоглібська, 11)

Співпраця з приватним нотаріусом допомагає нам економити Ваш час і гроші при вирішенні питань, що вимагають обов'язкової участі представника нотаріату, зокрема при укладанні різних угод і підписання документів, що вимагають нотаріального посвідчення.

 

• Московською колегією адвокатів «ІН ЮРЕ»

 (Російська Федерація, м. Москва, вул. Тараса Шевченка, 3)

Завдяки залученню експертів даної організації для вирішення питань, які регулюються законодавством Російської Федерації, ми маємо можливість кваліфіковано захистити інтереси наших клієнтів на території Росії.

Юридична компанія «Мостовенко та партнери» надає послуги не тільки в Україні, але також в Росії та інших країнах СНД та Європи.

 

«Мостовенко та партнери» - надійна юридична компанія, партнери якої забезпечать Вам найбільш оперативне вирішення Вашого питання.

Телефонуйте (044) 278-12-29, (044) 279-13-37.