Відгуки клієнтів

Генеральний директор ТОВ "Кнауф Гіпс Донбас"
О.М. Бичков
 

Керівництво фірми високо оцінює Ваш професіоналізм і результати, які були досягнуті завдяки Вашому юридичному супроводу ключових питань, пов'язаних з господарською діяльністю підприємств групи КНАУФ в Україні.

 

19 березня 2013 р.

Генеральний директор ТОВ «Кнауф Гіпс Київ»
О.М. Гавриш

 
За багато років спільної співпраці компанія «Юридичне бюро« Мостовенко та партнери» завжди виправдовувала наші очікування, підтверджуючи свій високий професіоналізм та відданість справі.

Яке б складне завдання не стояла перед нашим підприємством, заручившись юридичною підтримкою Бюро, ми досягали найкращих результатів.

Однією з відмінних рис Бюро є те, що вирішуючи проблему, нам ніколи не пропонували миттєвих перемог. Глибоко вникаючи в суть питання, думаючи стратегічно, юристи компанії знаходили для нас найефективніший шлях вирішення, розрахований на довгострокову перспективу.

Ми можемо стверджувати, що компанія «Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» є надійним партнером, якому можна довіряти.

10 квітня 2013 р.

 

П-н Богдан Загородний

Шановний Сергію Вікторовичу!

Величезне спасибі Вам і Вашому колективу за співчуття і величезну підтримку. Завдяки Вашим зусиллям Комісія з трудових спорів прийняла мою сторону. 

Спасибі! Нехай береже Вас Господь!                                       

                            27 червня 2013 р. 

 

П-н Олексій Нестеренко

Шановний Сергію Вікторовичу!

Широ вдячний Вам за проведену роботу по захисту моїх інтересів у кримінальній справі.

За ці два роки, протягом яких розглядалася справа, я переконався, що не помилився у виборі захисника, і отримав у Вашій особі надійну підтримку у такий важкий для мене час.

Завдяки Вашому досвіду і докладеним зусиллям мені вдалося домогтися справедливості і відстояти свої права в цій нелегкій боротьбі.
 

9 серпня 2013 р.