Про нас

Незнання закону не звільняє від відповідальності.

А от знання - нерідко звільняє.

С. ЛецУ сучасному суспільстві знання законодавства вже давно стало не привілеєм, а суворою необхідністю, щоб бути вільним і вміти захистити свої інтереси, щоб не боятися бути правим і розуміти, як краще вчинити, якщо пішов проти правил.

У 80% випадків протизаконні дії залишаються безкарними просто тому, що потерпілий не вірить у судову систему країни і не звертається за допомогою. Співробітники Юридичного бюро «Мостовенко та партнери» протягом 20 років доводять своїм клієнтам, що з багатьох, здавалося б, безвихідних ситуацій, вихід є! Що важливо і потрібно відстоювати свої інтереси!

Звернувшись в нашу компанію, Ви завжди отримаєте необхідну Вам допомогу і підтримку. Ми не спеціалізуємося на якійсь одній сфері права, пропонуючи клієнтам велике коло юридичних послуг від захисту прав громадян до супроводу господарської діяльності великих підприємств, від шлюборозлучних процесів до спорів з податковими органами та ін.

Серед наших клієнтів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас», ТОВ «Євроком Компонентс», ТОВ «Трудовий колектив «Індар», Нахк «Укргаз», «ІТЕРА Україна», тижневик «Дзеркало тижня», Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник та інші провідні підприємства та організації України.

У Ваших інтересах працюватимуть усі наші досягнення:

  • Більше 20 років досвіду надання юридичних послуг представникам великого, середнього та малого бізнесу, а також приватним особам.
  • Великий досвід надання юридичної допомоги різних рівнів складності від реєстрації великих підприємств до успішної протидії рейдерству.
  • Почесні звання: «Підприємство року» (2010 р.), «Лідер галузі» (2011 р.), «Лідер галузі» (2012 р.).
  • Зважений і ретельний підхід до кожної справи.

 

Телефонуйте за тел. (044) 278-12-19, (044) 279-13-37