Про нас

У сучасному суспільстві знання законодавства вже давно стало не привілеєм, а суворою необхідністю, щоб бути вільним і вміти захистити свої інтереси, щоб не боятися бути правим і розуміти, як краще вчинити, якщо пішов проти правил.

 Співробітники  компанії  «КМС консалтинг» протягом 20 років доводять своїм клієнтам, що з багатьох, здавалося б, безвихідних ситуацій, вихід є! Що важливо і потрібно відстоювати свої інтереси!

Звернувшись в нашу компанію, Ви завжди отримаєте необхідну Вам допомогу і підтримку. Ми не спеціалізуємося на якійсь одній сфері права, пропонуючи клієнтам широке коло юридичних послуг від захисту прав громадян до супроводу господарської діяльності великих підприємств, від справ про розлучення та поділ майна подружжя до спорів з податковими органами та ін.

Серед наших клієнтів ТОВ «Кнауф Гіпс Київ», ТОВ «Кнауф Гіпс Донбас», ТОВ «Євроком Компонентс», ТОВ «Трудовий колектив« Індар», ДАХК «Укргаз», «ІТЕРА Україна», тижневик «Дзеркало тижня», Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник та інші провідні підприємства та організації України.

Для захисту Ваших інтересів працюватимуть усі наші досягнення:

  • Більше 20 років досвіду надання адвокатських і  консалтингових послуг представникам великого, середнього та малого бізнесу, а також приватним особам.
  • Великий досвід надання юридичної допомоги бізнесу різних рівнів складності від реєстрації великих підприємств до успішної протидії рейдерству.
  • Великий досвід консультування  з питань оподаткування, податкових перевірок, складання та ведення бухгалтерського та податкового обліку, фінансової звітності для підприємств великого, середнього та малого бізнесу.
  • Почесні звання: «Підприємство року» (2010 р.), «Лідер галузі» (2011 р.), «Лідер галузі» (2012 р.), "Зірка якості" (2015).
  • Зважений і ретельний підхід до кожної справи.

На даний час наша компанія знаходиться на етапі ребрендингу у зв’язку з розширенням сфер діяльності та збільшенням можливостей й ресурсів для надання нашим клієнтам не тільки юридичних послуг, але й консалтингових послуг з питань бухгалтерського обліку та аудиту, оподаткування та фінансової звітності.

Оскільки у 2018 році до нашої команди приєднались висококваліфіковані фахівці в галузі оподаткування, бухгалтерського та податкового обліку, це дало можливість розширити спектр  та ефективність надання консалтингових послуг нашим клієнтам. Саме тому назву компанії «Юридичне бюро «Мостовенко та партнери» було змінено на «КМС консалтинг».

Змінюється час – змінюємось ми, щоб ставати кращими для наших клієнтів.

Звертайтесь до нас за тел. (044) 278-12-19, (044) 279-13-37.