ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Вартість послуг залежить від багатьох факторів, які визначаються в кожній конкретній ситуації. Але ознайомитися з загальними цінами ви можете на цій сторінці.
 
ВАРТІСТЬ ОКРЕМИХ ПОСЛУГ

Усна та/або письмова консультація 

Вартість послуги - від 3000,00 грн.


Послуга з надання юридичної консультації включає в себе детальне вивчення та обговорення виниклого питання, аналіз нормативно-правових актів, роз'яснення юридичних наслідків і шляхів вирішення поставленого питання, рекомендації клієнту.

Ви отримаєте: детальну інформацію з питання, що вас цікавить, зрозумієте, що потрібно робити в такій ситуації та яким може бути розвиток подій у разі судового вирішення справи.

Складання, аналіз договору

Вартість послуги - від 3000,00 грн.


Складання договору включає в себе детальне вивчення потреб та інтересів клієнта, аналіз нормативно-правових актів, складання договору, спрямованого на максимальний захист інтересів клієнта.
Аналіз договору включає в себе перевірку положень договору на відповідність нормам чинного законодавства України, визначення умов договору, які суперечать інтересам клієнта або можуть завдати шкоди, надання рекомендації щодо внесення доповнень і змін до договору, спрямованих на захист інтересів клієнта.

Ви отримаєте: документ, який буде захищати ваші інтереси і впевненість у тому, що він складений правильно і в подальшому не буде використаний проти вас.

 

Складання процесуального документа (позовної заяви, пояснення, апеляційної чи касаційної скарги, клопотання та ін.)

Вартість послуги - від 3000,00 грн.


Складання процесуального документа включає в себе детальне вивчення справи і всіх відповідних документів, аналіз нормативно-правових актів, складання необхідного процесуального документа.

Ви отримаєте: документ, складений у відповідності з усіма вимогами закону, в якому грамотно з юридичної точки зору буде описана ситуація, що склалася, і наведені всі можливі аргументи на вашу користь.
 
Ведення судових справ

Вартість послуги - від 10000,00 грн. + винагорода в разі успіху


Ведення судових справ включає в себе детальне вивчення та обговорення з клієнтом виниклої проблеми, аналіз нормативно-правових актів, роз'яснення клієнту шляхів вирішення виниклої проблеми і їх юридичних наслідків, складання необхідних процесуальних документів, представництво інтересів клієнта в судових засіданнях, допомога у виконанні рішення суду.

Ви отримаєте: допомогу і підтримку на всіх етапах вирішення справи, розуміння шляхів вирішення конфлікту, своїх прав і можливостей, представництво ваших інтересів в суді.

При наданні юридичних послуг ми також практикуємо застосування погодинної ставки в розмірі 3000,00 грн.


АДВОКАТСЬКІ ПОСЛУГИ

Для захисту інтересів наших клієнтів в судах усіх інстанцій у кримінальних, адміністративних, цивільних, господарських справах, справах про адміністративні правопорушення надаються послуги адвоката.

Вартість адвокатських послуг визначається в кожному конкретному випадку на підставі домовленості з клієнтом.

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА


Якщо вам необхідна постійна юридична підтримка вашого бізнесу, ви потребуєте кваліфікованого і оперативного вирішення поставлених завдань, ми готові надати вам команду професіоналів, що спеціалізуються в різних галузях права, на умовах абонентського обслуговування.

Вартість абонентського обслуговування для корпоративних клієнтів - від 20 000,00 грн. в місяць.

Один штатний юрист чи досвід всієї компанії - вибір за вами!
Тел. (044) 278-12-29, (044) 279-13-37.