Виконавче провадження

Більшість клієнтів, які звертаються за допомогою до юристів, акцентують увагу на судовому процесі і прийнятому рішенні, не замислюючись про подальші дії. Насправді, отримати рішення суду на Вашу користь - лише півсправи, друга, не менш важлива, половина - виконання судового рішення (або виконавче провадження).

Саме на цій стадії Ви можете зіткнутися з ситуаціями, коли отримання або повернення присудженого майна, виселення або вселення в займані приміщення стають дуже тривалими процедурами. Часом на цьому етапі може знадобитися пошук майна боржника для накладення арешту та інші додаткові послуги. Тому виконавче виробництво стає не менш важливою стадією, ніж судовий розгляд.

Правова допомога фахівців компанії «КМС консалтинг» на стадії виконавчого провадження полягає в наступному:

  • ми надаємо юридичні консультації з питань звільнення майна від арешту, повернення коштів, відмови у відкритті або порушення строків виконавчого провадження;
  • підготовка документів, необхідних для відкриття виконавчого провадження;
  • забезпечуємо правову допомогу у разі звернення стягнення на майно, виявлення, розшуку, опису, арешту, вилучення, примусової реалізації майна, на яке згідно чинного законодавства може бути звернено стягнення;
  • представляємо інтереси громадян і юридичних осіб в органах державної виконавчої служби на всіх стадіях виконавчого провадження, у тому числі оскарження дій представників виконавчих служб.

Якщо у Вас виникла скрутна ситуація, пов'язана з виконанням рішення суду, зателефонуйте нам за телефонами (044) 278-12-29, (044) 279-13-37.

Чим раніше Ви дізнаєтесь думку фахівця, тим раніше вирішите питання.