Банківське та фінансове право

Банківське та фінансове право - особливі сфери, які вимагають знання і розуміння великої кількості нормативно-правових актів, необхідності відстежувати нововведення і бути в курсі останніх змін. Від цього часто безпосередньо залежить позитивне рішення суду або правильність проведення угоди.

Компанія «КМС консалтинг» успішно практикує в галузі фінансів, банківського права та валютного регулювання більше 10 років. Фахівці компанії представляють інтереси банків, фінансових інститутів і громадян в судах, а також займаються супроводом всіх типів угод, які належать до сфери банківського та фінансового права.

Фахівці компанії «КМС консалтинг» забезпечать Вам:

  • надання юридичних консультацій з питань банківського кредитування, створення, реорганізації та ліквідації банків;
  • консультування та практичну допомогу банківським установам стосовно повернення проблемних кредитів;
  • юридичний супровід угод, в тому числі купівлі-продажу фінансових організацій, підготовку договорів, супровід питань, які стосуються корпоративних прав банків і фінансових компаній;
  • правову підтримку в сфері валютного регулювання (одержання індивідуальних ліцензій НБУ, інвестування в Україну та за її межі, використання іноземної валюти на території України, міжнародні розрахунки та ін.);
  • консультування та супровід процедури кредитування резидентів нерезидентами;
  • вирішення спорів, пов'язаних з банківським, валютним та іншим законодавством.

Якщо Вам потрібна юридична допомога у сфері банківського або фінансового права, отримаєте консультацію кваліфікованих фахівців.

Записатись на прийом можна за телефонами (044) 278-12-29, (044) 279-13-37.

Телефонуйте, ми вирішимо всі юридичні питання.

«КМС консалтинг» - надійність, перевірена часом.